10 000 vašich kliknutí pro Dobrou Věc a první tisícovka na účtě. Děkujeme :-)

936812_18498265.jpg

Zdroj: sxc.hu

Minulý čtvrtek jsme spustili první projekt magazínu DobráVěc.cz. Funguje na jednoduchém principu. Za každé kliknutí našich příznivců věnujeme deset haléřů z našeho účtu na nějakou dobrou věc. V tomto případě na nákup knížek pro děti na brněnské onkologii. Výsledek? Ani ne za týden se nám podařilo díky vaší podpoře připsat na tento projekt prvních tisíc korun.

Reklama, která pomáhá

To znamená, že už tisíce lidí si našly chvilku, aby pomohli alespoň jedním kliknutím. Máme radost nejen kvůli tomu, že je tolik lidí připravených udělat něco pro ostatní. A že s tímto tempem už brzy potěšíme nemocné děti pěkným dárkem. Ale také proto, že spousta lidí se díky tomu dozvěděla o činnosti Nadačního fondu dětské onkologie Krtek, se kterým jsme projekt nachystali.

Fond Krtek se věnuje péči o děti na brněnské onkologii už několik let. A daří se mu shánět prostředky na to, aby měli malí pacienti tu nejlepší možnou péči.

Díky našemu projektu jsme navíc zjistili, že řada lidí by chtěla pomoci ještě víc, třeba i peněžitým darem. Předali jsme jim kontakty, aby se na tom domluvili přímo s pracovníky fondu. Principem Dobré Věci totiž je, že přispíváte jen svojí pozorností. Velmi si jí vážíme a doufáme, že vám pomoc druhým alespoň o něco zpříjemnila den.

Až připíšeme na účet celých pět tisíc, koupíme knihy a předáme je dětem. O všem vás v našem magazínu budeme informovat. A už teď chystáme další projekt. Ještě jednou děkujeme a nezapomínejte prosím, že pomoci lze i jedním kliknutím denně.

Autor: (red)

Reklama, která pomáhá

 
 

Mohlo by vás zajímat


Podpora Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové v roce 2014

Datum: 30.04.2014
SKP-CENTRUM, o.p.s. získává prostředky pro svou činnost i díky podpoře nadačních organizací. Začátkem roku 2014 se SKP připojilo k žádostem o příspěvek  programu SENIOR, Výboru dobré vůle –...
více...

Děti v Dětském domově v Dolních Počernicích mají nové krásné čtení. Díky příznivcům Dobré věci

Datum: 10.01.2014
Vyrůstat bez rodičů je pro každé dítě mimořádně těžké. Pracovníci Dětského domova v Dolních Počernicích v čele s ředitelem Martinem Lněničkou dělají vše pro to, aby se jejich malým...
více...

Výherní knížka Talismanka Stříbrná tůň dorazila do dětského domova ve Vizovicích

Datum: 05.12.2013
Na stránkách DobráVěc.cz proběhla soutěž jejímž vítězem, respektive vítězkou, se stala Radka Safínová, která si přála vyhranou knihu odeslat dítěti v některém z dětských...
více...