Atraktivní odkapávač BAYBY pojme až 12 kojeneckých lahviček

BAYBY_designový odkapávač_BDR 5000.jpg

Hravý, barevný, designový, ale také velmi skladný odkapávač BAYBY BDR 5000 může na první pohled připomínat dětskou hru mikádo. Je totiž podobně jako oblíbená táborová hra tvořen z barevných plastových tyček, které se rozbíhají do všech směrů. Tento doplněk ocení rodiče jak doma, tak i na cestách, složený má totiž minimální rozměry. Díky velké kapacitě dokáže odkapávač pojmout až 12 kojeneckých lahviček, 6 saviček nebo víček a do středového stojanu se vejdou až 4 lžičky.

Reklama, která pomáhá

Kolem miminek chceme mít vše v naprosté čistotě. Pečlivě vysterilizované lahvičky, savičky a další doplňky pro naše nejmenší tedy rozhodně nechceme znečistit otíráním utěrkou, která bývá rojem bakterií. Mnohem lépe uděláme, když lahvičky rozvěsíme na designový sušák / odkapávač BAYBY a necháme doschnout volně na vzduchu. Kromě praktické stránky odkapávače, ocení rodiče také zajímavý, minimalistický design.

DESIGNOVÝ ODKAPÁVAČ LAHVÍ BAYBY BDR 5000 OZDOBÍ KAŽDOU KUCHYŇ

Odkapávač zaujme už na první pohled neotřelým a nápaditým vzhledem. Příjemné barvy modré a fialové se hodí jak pro holky, tak pro kluky. Využijeme ho jak doma, tak i na cestách, hodí se jak do klasických, tak i moderních interiérů. Dlouhá ramena lze využít na lahvičky nebo třeba na hrnky, nádoby na příkrmy, atd., zatímco na kratší věšáčky rozvěsíme dudlíky, savičky, kroužky, či víčka a další malé doplňky. Středový stojánek je určen na lžičky a další dětské příbory. Rodiče velmi ocení také fakt, že odkapávač se dá jedním pohybem složit a využít jak doma, tak i na cestách. Snadno se čistí, lze jej bez problémů mýt také v myčce. Pro důkladné umytí lze jednotlivá ramena zcela sundat a znovu nasadit. Odkapávač je vyroben z kvalitních a bezpečných materiálů zcela bez obsahu toxických látek. Doporučená akční maloobchodní cena odkapávače BAYBY BDR 5000 je 359 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

Autor: Linda Maletínská

Reklama, která pomáhá