Avon Pochod proběhl v neděli 8.9.2013

ambasadorky2.jpg

Zdroj: (avon)

Růžová je barva něžnosti a naděje, i proto je mottem letošního Avon Pochodu 100% naděje. Tuto neděli 8.9. zaplavila ulice Prahy růžová, již po třinácté.

Reklama, která pomáhá

Pochod vedly ambasadorky Simona StašováMonika AbsolonováGabriela PartyšováIvana GottováMahulena Bočanová. V čele jste měli možnost vidět i návrhářku Taťánu Kovaříkovou, právě v její dílně bylo navrženo tričko, jež je vstupenkou. Bylo prodáno více než dvacet osm tisíc kusů. Výtěžek z prodeje triček poputuje stejně tak, jako finanční prostředky utržené z prodeje předmětů s růžovou stužkou na konto Avon proti rakovině prsu. Vybráno je již více než sedmdesát šest milonů korun.

Na startu se představily i nové ambasadorky projektu Kateřina BrožováOlga ŠípkováTonya GravesHalina Pawlowská. O zpestření se postarala ambasadorka a herečka Iva Pazderková, která je známou propagátorkou běhu. Iva běžela od Žlutých lázní směrem k Staroměstskému náměstí a vyzývala, aby se k ní všichni milovníci pohybu přidali. Startovalo se v 9:45 hodin.

Před začátkem pochodu se na Staroměstském náměstí o dobrou náladu postarali Gipsy.cz, v cíli vystoupila Tonya Graves a MIG 21. Při vypouštění balonků, které bývá nejemotivnější částí dne, zazpívali společně s dětským sborem David Deyl a Monika Absolonová novou hymnu pochodu.  Autor písně David Deyl se nechal slyšet: „Když jsem připravoval novou skladbu Budu tu stát, chtěl jsem v ní silně vyjádřit, že onemocnění se netýká pouze jednotlivce, ale celé rodiny, která se stává podporou a součástí k cestě uzdravení...“. Tento akt je vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale taky a především dodáním naděje těm, kteří to potřebují.

Děkujeme za účast, že jste podpořili dobrou věc. 

Více se dozvíte na: www.zdravaprsa.cz

Autor: (Zdenka Nováková) | Zdroj: (avon)

Reklama, která pomáhá