Cestování bez obav s ohřívačem dětské stravy BAYBY (i) do auta

BAYBY_image fotografie.jpg

S přibývajícími paprsky slunce stále častěji vyrážíme i s našimi nejmenšími na výlety, na návštěvy za přáteli či příbuznými a trávíme zkrátka více času mimo domov. Aby nás nezaskočil hlad nejmenších cestovatelů, je tu ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2010, který zvládne díky adaptéru do automobilů ohřát jídlo i na cestách. Zároveň ho můžeme využít u babičky, protože lze zapojit i klasicky do sítě. Díky němu už nemusíme složitě plánovat výjezd a délku trasy, či prosit o ohřátí dětské stravy na benzinových stanicích, ale jsme soběstační. Šťastnou cestu!

Reklama, která pomáhá

Cestování je krásné i poučné, stmeluje rodinu, ale s malými pasažéry umí být i pěkně dobrodružné. Copak malé batole zajímá, že zrovna někam jedeme? Hlad je hlad. A ten se musí náležitě ohlásit pořádným křikem. Díky ohřívači dětské stravy Bayby s adaptérem do auta můžeme ohřát dětské mléko i příkrmy snadno a rychle i na cestách. A samozřejmě ho využijeme i doma!

PRO MALÉ HLADOVÉ CESTOVATELE JE TU OHŘÍVAČKA DĚTSKÉ STRAVY BAYBY BBW 2010

Jakmile má batole hlad, je mu zcela jedno, kde právě jsme, a o svou porci se jídla se hlásí. Pro tyto situace se vyplatí pořídit si elektrický ohřívač kojeneckých lahví a dětských pokrmů BAYBY BBW 2010, který byl speciálně navržen pro ohřívání dětské stravy jak doma, tak na cestách. Stačí jen v zadní části přístroje přepnout mezi použitím doma (obrázek domečku), kdy je přístroj napájen ze sítě, a použitím ve vozidle (obrázek auta), kdy se uplatní adaptér do auta. Ohřívač dětské stravy zajišťuje rychlý a rovnoměrný ohřev, takže nehrozí, že se děťátko jídlem spálí. Během několika minut dokáže ohřát lahve s mlékem i dětské příkrmy na ideální teplotu. BAYBY BBW 2010 je určen pro všechny typy kojeneckých lahví, a také pro příkrmy ve skleničce, jako jsou přesnídávky či jiná dětská výživa. Lahve se vkládají do nástavce pro ohřívání kojeneckých lahví, na menší lahve se použije přibalený redukční kroužek. Pro ohřívání příkrmů ve skleničce je určen nástavec na dětské příkrmy.

Přístroj pracuje na jednoduchém principu. Nejdříve se do ohřívací vany s příslušným nástavcem vloží zcela sestavená lahev se šroubovacím uzávěrem a savičkou, případně otevřená sklenička s příkrmem, poté se lije voda. Pro odměření správného množství vody (uvedeno v návodu dle množství a typu stravy) slouží odměrka, která se jednoduše vysune ze zadní části přístroje, takže ji nebudeme muset nikde hledat. Pokud je nalita voda a zvoleno místo použití, lze ohřívač zapnout, což potvrdí světelná kontrolka. Jakmile pokrm či mléko dosáhne požadované teploty, přístroj se automaticky vypne a lahev nebo příkrm můžeme vyjmout.
Ohřívač kojeneckých lahví BAYBY BBW 2010 je k dostání například na www.malvik.cz, www.feedo.cz, či v síti prodejen Planeo Elektro za doporučenou akční maloobchodní cenu 1.299 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

Autor: Linda Maletínská

Reklama, která pomáhá