Mikuláš, čert, anděl a tým HELPPES se těší na hodné (i zlobivé) pejsky

helpppes-mikulas-2019.jpg

Srdečně Vás zveme na 17. ročník tradiční Helppsí Mikulášské pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky.

Reklama, která pomáhá

Přijďte v sobotu 30. listopadu k nám do výcvikového areálu na Plzeňské ulici se svými čtyřnohými kamarády a můžete s námi strávit prima čas plný soutěží a zábavy. Tak jako každý rok, i letos se zahájení ujmou Mikuláš s čertem a andělem. Všichni pejskové se můžou těšit na nadílku, před kterou ukáží Mikulášovi, jak jsou šikovní – štěknou básničku, zatančí taneček, nebo jen podají pac.  A ti hooodně zlobiví hafani se můžou vydat na exkurzi do psího pekla.

I letos se po nadílce můžou všichni pejsci se svými doprovody těšit na netradiční soutěžní mikulášské disciplíny, ve kterých změří své síly. A by to nebylo až tak jednoduché, budou některé disciplíny probíhat na invalidním vozíčku, s berlemi, klapkami na uších či očích. Vedle sebe budou totiž soutěžit zdraví pejskaři s majiteli psích pomocníků, šance tak budou vyrovnané. A pro zdravé lidi je to příležitost vyzkoušet si, jak se žije s handicapem.

Nezapomněli jsme ani na občerstvení, se svým stánkem dobrot přijede cukrárna Avanti, kterou znáte ze zářijových slavnostních promocí psích pomocníků.

Začínáme v 10:30, nezapomeňte si sebou vzít platný očkovací průkaz Vašeho chlupatého miláčka.

Těšíme se na Vás, tým Helppes s Mikulášem, čertem a andělem.

Autor: Natálie Nováková, Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s.

Reklama, která pomáhá