Patroni organizace Dobromysl o.p.s. se zapojili do projektu dárcovských SMS zpráv

foto_bezbariérový automobil.jpg

Zdroj: (Dominika Šimonovská)

Patroni organizace Dobromysl o.p.s. pánové Leoš Noha a Petr Čtvrtníček se zapojili do projektu dárcovských SMS zpráv.

Reklama, která pomáhá

Na konci prázdnin Dobromysl zakoupila na splátky nový svozový bezbariérový automobil, který je speciálně upraven pro převoz až 4 lidí na vozíku. Ten minulý měl již odsloužena svoje léta. V novém automobilu se klienti nejen cítí lépe, ale veškeré cestování je pro ně výrazně pohodlnější.

Automobilem se klienti dopravují do stacionáře a zpět domů, na výlety a další kulturní akce. I přes získanou slevu na nákup automobilu se zatím nepodařilo finančně pokrýt celou částku a tak organizace zahájila projekt dárcovských SMS zpráv. Do tohoto projektu se zapojili i patroni organizace Petr Čtvrtníček a Leoš Noha, kteří také již podruhé pro Dobromysl moderovali dobročinnou aukci.

Tento projekt zajišťuje Fórum dárců a další informace je možné získat na www.darcovskasms.cz. Zapojit se do projektu můžete zasláním DMS ve tvaru DMS DOBROMYSL na číslo 87 777 (cena jedné této zprávy je 30,– Kč, Dobromysl obdrží 28,50).

Financování svozového automobilu můžete podporovat i každý měsíc zasláním DMS ve tvaru DMS ROK DOBROMYSL na číslo 87 777, nemusíte se o nic starat a každý měsíc se vám odečte 30,– Kč, a to po dobu 12 měsíců. Každá DMS je pro celou organizaci Dobromysl velmi důležitá, kromě finanční podpory projektu přináší vědomí, že lidé nejsou lhostejní k osudu ostatních.

Autor: (Dominika Šimonovská)

Reklama, která pomáhá