Pejsci už si pochutnávají na naklikaných granulích

pes v nouzi-granule calibra.jpg

Naše poslední klikačka pro pejsky, kde v nabídce bylo superprémiové krmivo pro psy Calibra, byla ukončena koncem minulého roku a nyní si krmivo, díky Nadačnímu fondu Pes v nouzi, našlo cestu k mlsným jazýčkům pejsků z azylu Hope, Jany Plaňanské v Praze.

Reklama, která pomáhá

Jana Plaňanská se před více než třemi lety rozhodla, že začne pomáha opuštěným pejsků a nyní jich má u sebe v bytě v pražském řadovém domku se zahradou osmnáct včetně několika štěňat. O tom, jaké to je starat se o smečku mazlivých "ďáblíků" si můžete přečíst v článku Psí máma už zachránila početnou smečku nalezenců. Věříme, že tak jako si krmivo našlo cestu k milým pejsků, tak si i tito chlupáči najdou cestu ke svým novým majitelům.

Rádi bychom poděkovali našemu partnerovi, značce Calibra, která se během několika let stala jednou z nejvyhledávanějších značek komerčních krmiv na českém trhu. V roce 2015 uvedli na trh ucelenou granulovanou řadu veterinárních diet a zařadili se tak mezi nemnoho významných výrobců klinických diet. V roce 2016 rozšířili nabídku o zcela novou řadu konzerv pro psy i kočky. Současně uvedli na trh inovovanou superprémiovou řadu granulovaných krmiv včetně grain free produktů.

Autor: redakce

Reklama, která pomáhá