Pohodové cestování s pomocníky BAYBY

BAYBY_image fotografie.jpg

Léto a cestování k sobě neodmyslitelně patří. Aby cesty s malými dětmi probíhaly hladce, je dobré se na ně řádně připravit. Se dvěma pomocníky značky BAYBY nás na cestách nepřekvapí ani náhlý hlad malého pasažéra - ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2010 zvládne totiž díky adaptéru do automobilů ohřát jídlo i na cestách.  Plynulou jízdu a možnost pohodlně se věnovat řízení bez nebezpečného otáčení, zda je vzadu vše v pořádku, zajistí digitální video chůvička BAYBY BBM 7030, kterou snadno připevníme přísavkami na přední sklo a máme okamžitý přehled i bez otáčení.

Reklama, která pomáhá

Vydat se s malými cestovateli na výlet autem může být krásné dobrodružství, ale také může přinést nežádoucí komplikace. Copak malé batole zajímá, že jsme na cestě, když ho zrovna přepadl velký hlad? Na dlouhých trasách zase velmi oceníme možnost mít přehled o tom, co se děje na zadních sedačkách, aniž bychom se museli opakovaně otáčet. Jak ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2010, tak i digitální video chůvičku BAYBY BBM 7030 navíc užijeme samozřejmě i doma, či jinde v interiéru, možnost využít je při cestování je příjemným bonusem obou produktů.

PŘEHLED (NEJEN) O TOM, CO SE DĚJE NA ZADNÍCH SEDAČKÁCH POSKYTNE VIDEO CHŮVIČKA BAYBY BBM 7030

Známe to asi všichni. Malé děti si často broukají, povídají, či při hře vydávají nejrůznější zvuky. Pokud jedeme autem, tak se na ně následně otáčíme, abychom si ověřili, zda je vše v pořádku, a skutečně se jedná jen o hru. Podobné otáčení pochopitelně není bezpečné. S digitální video chůvičkou BAYBY BBM 7030 nebude potřeba se nikam otáčet. Perfektní přehled o děťátku nám poskytne barevný LCD displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5“). Obě části chůvičky jsou vybaveny přísavkami, které se přichytí na čelní a boční sklo, dětská část je pak vybavena digitální bezdrátovou kamerou. Kvalitní přísavky obou částí dokonale drží na svých místech, i když se vydáme terénem. Kameru je díky kloubovému mechanismu a aretačnímu šroubu možné nastavit do mnoha poloh pro co nejlepší monitorování dítěte, kamera má navíc široký úhel záběru. Velkou výhodou je funkce nočního vidění, která umožní čistý obraz i ve tmě. LED indikátory na monitoru i kameře signalizují, zda jsou jednotky zapnuté. Praktický je také dlouhý dosah signálu mezi kamerou a monitorem (až 250 m), který využijeme, pokud je potřeba odběhnout na benzinové pumpě natankovat. Obrazovku si jednoduše vezmeme s sebou a máme tak v autě spící dítě stále pod kontrolou. O intenzitě signálu, průběhu nabíjení a stavu nabití baterie informují ikonky na displeji, na překročení dosahu signálu, jeho výpadek nebo rušení nás chůvička upozorní nápisem „NO SIGNAL“ na obrazovce.

Rodičovská jednotka s LCD displejem i bezdrátová kamera mají v sobě zabudované nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 950 mAh pro rodičovskou a 900 mAh pro dětskou jednotku. Kromě nabíječky do automobilu disponuje chůvička také klasickým adaptérem do síťové zásuvky, využít ji tedy můžeme i doma. Přísavky obě jednotky snadno uchytí také na zrcadlo, okno či nábytek v bytě.

K přenosu obrazu i zvuku je využívána bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz a hlasitost lze nastavit ovládacím kolečkem na levé straně monitoru dle potřeby a okolního hluku. Funkce šifrovaného bezdrátového přenosu a automatické volby volného kanálu zaručuje soukromí a jistotu, že uslyšíme a uvidíme pouze své dítě. Doporučená akční maloobchodní cena digitální video chůvičky BAYBY BBM 7030 je 3.999 Kč.

RYCHLÁ POMOC PŘI HLADU V AUTĚ – OHŘÍVAČKA DĚTSKÉ STRAVY BAYBY BBW 2010

Zatímco staršímu dítěti vysvětlíme, že musí s jídlem chvilku počkat, malé batole vůbec nezajímá, zda jsme v autě, nebo doma a o svou porci jídla se náležitě hlásí. Pro tyto situace se vyplatí pořídit si elektrický ohřívač kojeneckých lahví a dětských pokrmů BAYBY BBW 2010, který byl speciálně navržen jak pro ohřívání dětské stravy jak doma, tak na cestách. Stačí jen v zadní části přístroje přepnout mezi použitím doma (obrázek domečku), kdy je přístroj napájen ze sítě, a použitím ve vozidle (obrázek auta), kdy se uplatní adaptér do auta. Ohřívač dětské stravy zajišťuje rychlý a rovnoměrný ohřev, takže nehrozí, že se děťátko jídlem spálí. Během několika minut dokáže ohřát lahve s mlékem i dětské příkrmy na ideální teplotu. BAYBY BBW 2010 je určen pro všechny typy kojeneckých lahví, a také pro příkrmy ve skleničce, jako jsou přesnídávky či jiná dětská výživa. Lahve se vkládají do nástavce pro ohřívání kojeneckých lahví, na menší lahve se použije přibalený redukční kroužek. Pro ohřívání příkrmů ve skleničce je určen nástavec na dětské příkrmy.

Přístroj pracuje na jednoduchém principu. Nejdříve se do ohřívací vany s příslušným nástavcem vloží zcela sestavená lahev se šroubovacím uzávěrem a savičkou, případně otevřená sklenička s příkrmem, poté se lije voda. Pro odměření správného množství vody (uvedeno v návodu dle množství a typu stravy) slouží odměrka, která se jednoduše vysune ze zadní části přístroje, takže nehrozí její ztráta. Pokud je nalita voda a zvoleno místo použití, lze ohřívač zapnout, což potvrdí světelná kontrolka. Jakmile pokrm či mléko dosáhne požadované teploty, přístroj se automaticky vypne a lahev nebo příkrm je třeba vyjmout.

Doporučená akční maloobchodní cena ohřívače kojeneckých lahví BAYBY BBW 2010 je 1.299 Kč.

Autor: Linda Maletínská

Reklama, která pomáhá