Svačina i pití na cestu. Lässig ví jak na to.

Babypoint.cz_Lässig_termoska_Thermosk Flask_skupina.jpg

Nejlepší svačina je z vlastní krabičky a pití z vlastní lahvičky. Každé dítě ví, že ve svačinové krabičce se kromě jídla ukrývá i nějaká ta dobrota a nejlepší pití je je jeho oblíbené lahvičky. A pokud je mu zima, tak přijde vhod teplý doušek čaje z termosky od maminky.

Reklama, která pomáhá

Na výlety s termoskou Lässig Thermos Flask

Půllitrovou termosku Lässig užijí všichni milovníci výletů – ať už v létě, či zimě. Nápoj v ní vydrží teplý, či chladný až po dobu osmi hodin. Robustní termoska z nerezové oceli nejen dobře vypadá, její lehký a kompaktní design zajistí větší kapacitu i při menších rozměrech. Inovativní zavírání termosky, kdy se víčko automaticky zavře po zašroubování víka, ocení všechny maminky – nemusejí se totiž bát situace, kdy někdo zapomene víčko zavřít a obsah termosky se vylije. Víko zároveň slouží jako hrníček. Termoska je k dostání ve čtyřech barevných provedeních.

Dobroty i na cestách se svačinovým boxem Lässig Lunchbox

Nejen doma, ale také na cestách si můžeme užít oblíbené zvířecí kamarády. Svačinový box má krásný design a kvalitní provedení, pevně uzavíratelné víčko zajistí, že svačina nevypadne v batůžku. Vrchní část boxíku je oddělená na menší kousky, například plátky ovoce, zatímco spodní část je prostorná, vejde se do ní třeba sendvič, či pečivo. Oba díly svačinového boxu můžeme umývat v myčce.

Pitný režim i cestou za babičkou s lahvičkou Lässig Drinking Bottle

Pití brčkem, to je pro děti vždy zábava a tak toho s ním i více vypijí. Lässig to ví a proto má tato krásná průhledná plastová lahev s veselými motivy brčko. Integrované nepropustné víčko se postará o to, aby nápoj zůstal v lahvičce a nevylil se. Všechny díly se dají oddělat a umýt v myčce, součástí balení je náhradní brčko. Přidělaný pásek usnadní dětem nošení lahvičky, dá se pomocí něj také přidělat například ke kočárku.

 

Autor: Linda Maletínská

Reklama, která pomáhá