Trička pro dívky z klokánku v Janovicích nad Úhlavou

klokanek.JPG

Zdroj: (Anna Veseláková)

Zde můžeme přispět klikem zdarma na trička pro dívky v klokánku v Janovicích nad Úhlavou. Dívky se už velmi těší, že v nových tričkách v létě zažijí hodně pirátské legrace. Na podzim 2013 byla do Klokánku v Janovicích nad Úhlavou svěřeny 3 holčičky.

Reklama, která pomáhá

Na podzim 2013 byla do našeho Klokánku svěřeny 3 holčičky. Ve věku 7,8 a 9 let. Děti byly velmi zanedbané, bez hygienických návyků, špatně mluvily a nechodily do školy. Neměly žádné základy vzdělání, neznaly barvy, čísla , písmena. Kromě fyzického vývoje byl u nich zanedbán i vývoj psychický ia emocionální, což se projevovalo neznalostí každodenní potřeby.

Nechtěly se mýt, protože se bály teplé vody. Děti nepoznaly ani ovoce a zeleninu. Těžko řekly své vlastní jméno. Tety s nimi měly hodně práce. Věnovaly jim spoustu času, péče a energie. Po nějakém čase se začaly objevovat pozitivní výsledky. Dnes jsou děvčata na takové úrovni , že navštěvují normální základní školu. Jsou schopny komunikovat se svými vrstevníky, spolužáky, kamarády i paní učitelkou.

Naučily se jezdit na kole a kolečkových bruslích. Ve škole se jim moc líbí, ale již se velmi těší na prázdniny. A to hlavně letní tábor, který se nese v námořnickém duchu a koná se v blízkosti řeky Otavy. Kde je čeká spousta zážitků a zábavy.

Pomáhám klikem:

Pomáhám klikem: Pruhovaná trička pro děti z Klokánku v Janovicích nad Úhlavou
Každý malý kluk i holka touží po tom být námořníkem. A námořníkem je ten, kdo má pruhované tričko. Právě taková trička máme pro děti z Klokánku v Janovicích nad Úhlavou.
 
 
FOD Klokánek v Janovicích nad Úhlavou
Číslo účtu: 4431 4431/0300
Kontatkní osoba: Anna Veseláková
Telefon: 724 667 631
Aktuálně potřebují: jednorázové pleny, dětské tříkolky, pantofle do školy i na doma, jarní i letní obuv atd.

Klokánek umístěný v Janovicích nad Úhlavou je v provozu od roku 2009. V plzeňském kraji je jediný. Kapacita je 56 dětí v různé věkové kategorii, ale aktuálně je v něm umístěno jen 32 dětí od 1,5letých dvojčat až po 17 leté děti.

 

Autor: (Anna Veseláková)

Reklama, která pomáhá